Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Daily Mirror": Personel pokładowy związał agresywnego palacza

0
Podziel się

Personel pokładowy samolotu dubajskich linii Emirates związał pasażera,
który mimo zakazu kilkakrotnie podczas lotu do Australii zapalił papierosa, a powstrzymywany
zachowywał się agresywnie - podał w czwartek na swej stronie internetowej "Daily Mirror".

bEhAeAAB

Personel pokładowy samolotu dubajskich linii Emirates związał pasażera, który mimo zakazu kilkakrotnie podczas lotu do Australii zapalił papierosa, a powstrzymywany zachowywał się agresywnie - podał w czwartek na swej stronie internetowej "Daily Mirror".

Według brytyjskiego tabloidu 54-letni Niemiec Mathias Jorg nie mógł wytrzymać bez tzw. dymka podczas trwającego siedem i pół godziny lotu z Singapuru do Brisbane.

Mężczyzna nie reagował na próby odwiedzenia go od palenia, jakie podjęła załoga i personel pokładowy boeinga 777. Gdy zaczął się zachowywać agresywnie, został związany.

bEhAeAAD

Po wylądowaniu samolotu w Brisbane w nocy ze środy na czwartek niepoprawnego palacza przekazano policji. W czwartek obywatel Niemiec stanął przed sądem, który postawił mu zarzut palenia na pokładzie samolotu i napaści na personel wykonujący swe obowiązki.

Korzystający z pomocy tłumacza oskarżony początkowo mówił, że nie ma zaufania do sądu i że odniósł obrażenia podczas konfliktu na pokładzie. Ostatecznie jednak przystał na pozostawienie policji paszportu, więc wypuszczono go za kaucją. Za kilka dni ma się stawić na rozprawie. (PAP)

mmp/ ap/

int.

bEhAeABe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)