Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Debata PAP: strategie rynkowe na 2014 r.

0
Podziel się:

Ocena światowej i polskiej gospodarki, a także omówienie perspektyw dla
rynków akcji, obligacji, walut oraz surowców w 2014 rok - to główne zagadnienia debaty
organizowanej przez PAP Biznes z udziałem przedstawicieli Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

bEDyKPnp

Ocena światowej i polskiej gospodarki, a także omówienie perspektyw dla rynków akcji, obligacji, walut oraz surowców w 2014 rok - to główne zagadnienia debaty organizowanej przez PAP Biznes z udziałem przedstawicieli Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

W debacie, która odbędzie się w piątek, 17 stycznia, wezmą udział przedstawiciele: TFI Allianz Polska, Aviva Investors Poland TFI, Millennium TFI, Skarbiec TFI oraz Amplico TFI.

W jej trakcie omówiona zostanie sytuacja gospodarcza na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych oraz strefy euro. Wskazane zostaną najważniejsze wyzwania stojące przed tymi gospodarkami, ich wpływ na światową koniunkturę, przewidywania co do rozwoju w kolejnych miesiącach i kwartałach. Omówiona zostanie też sytuacja w innych częściach świata, zwłaszcza w Azji i w krajach rozwijających się.

bEDyKPnr

Przedstawiciele TFI przedstawią swoje prognozy co do stanu światowej gospodarki, oczekiwania dotyczące wzrostu PKB i poziomu inflacji na świecie, w tym zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i w strefie euro.

Tematem debaty będzie również aktualna sytuacja gospodarcza w Polsce oraz prognozy dotyczące polskiej gospodarki.

Kluczowym zagadnieniem będą prognozy dotyczące rynków akcji, obligacji, walut oraz surowców na światowych rynkach. Uczestnicy debaty przedstawią swoje przewidywania.

TFI zaprezentują prognozy dotyczące koniunktury na rynkach finansowych w Polsce, omówią czynniki, które mogą mieć wpływ na ich zachowanie w Polsce i to, jak polski rynek może wyglądać na tle Europy Środkowo-Wschodniej.

bEDyKPnx

Uczestnicy przedstawią swoje scenariusze dotyczące rynkowej koniunktury w perspektywie pierwszego kwartału i całego 2014 roku.

Debaty z udziałem przedstawicieli TFI organizowane będą cyklicznie, raz na kwartał.

Debata PAP Biznes odbędzie się w piątek, 17 stycznia, w godzinach 10-12 i ma ona charakter zamknięty. Jej przebieg będzie można śledzić on-line na stronie www.biznes.pap.pl. (PAP)

pr/ amac/

bEDyKPnS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)