Notowania

wiadomości
28.04.2011 04:59

Deszcz i burze w dniach uroczystości beatyfikacyjnych w Rzymie

Pielgrzymi wybierający się na beatyfikację papieża Jana Pawła II muszą liczyć się z deszczową, burzową pogodą, zapowiadaną dla Rzymu - przynajmniej na razie - na sobotę i niedzielę.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Pielgrzymi wybierający się na beatyfikację papieża Jana Pawła II muszą liczyć się z deszczową, burzową pogodą, zapowiadaną dla Rzymu - przynajmniej na razie - na sobotę i niedzielę. *

Według najnowszych prognoz, dostępnych na popularnym i ocenianym jako bardzo wiarygodny portalu www.ilMeteo.it, padać w Wiecznym Mieście ma prawie przez całą sobotę. Niewielkie opady deszczu zapowiadane są także na wieczór, kiedy od godziny 21.00 na terenie antycznego Circus Maximus trwać będzie się czuwanie modlitewne, poprzedzające beatyfikację. Wierni stać tam będą pod gołym niebem. Konieczne są więc parasole, peleryny i obuwie, nadające się na błotniste podłoże.

W niedzielę padać ma od godziny 8 rano. Między godziną 11.00 a 14.00, gdy na Placu świętego Piotra trwać będzie msza beatyfikacyjna Jana Pawła II, nad Rzymem mają przejść burze z dość intensywnymi opadami deszczu. Padać będzie do końca dnia. (PAP)

sw/ akl/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz