Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
08.04.2013 16:53

Dolnośląskie: Osiem osób rannych w wypadku busa

Osiem osób trafiło do szpitali po wypadku busa, do którego doszło w okolicach miejscowości Brzezinka Średzka (Dolnośląskie) na drodze wojewódzkiej nr 336.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Redos/Reporter)

Osiem osób trafiło do szpitali po wypadku busa, do którego doszło w okolicach miejscowości Brzezinka Średzka (Dolnośląskie) na drodze wojewódzkiej nr 336. Na trasie nie ma już utrudnień w ruchu.

Z pierwszych informacji przekazanych przez straż pożarną wynikało, że w wypadku ucierpiało siedmioro dzieci. Według rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Pawła Petrykowskiego obrażenia odniosło dwóch 17-latków oraz pięciu pełnoletnich uczniów._ _

_ - Do szpitala trafił też jeden z opiekunów uczniów. Wszyscy odnieśli niegroźne obrażenia, m. in. urazy pleców, kończyn i głów. Większość z poszkodowanych opuściła już lecznice _ - powiedział Petrykowski.

Do wypadku doszło na łuku drogi w okolicach Brzezinki Średzkiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca nie dostosował prędkości od warunków na drodze. Bus, którym łącznie podróżowało 10 osób, wpadł do rowu. Służby zakończył prace na miejscu wypadku i ruch odbywa się tam bez utrudnień.

Czytaj więcej w Money.pl
Droga krajowa nr 51 zablokowana Autobus, który stanął w poprzek jezdni, zablokował dziś drogę krajową nr 51 koło Dobrego Miasta (Warmińsko-Mazurskie).
Wypadek busa z dziećmi. Zginęła dziewczynka W miejscowości Studzieniec pod Sierpcem (Mazowieckie) na drodze krajowej nr 10 Toruń-Warszawa doszło w sobotę do wypadku busa przewożącego około 20 dzieci.
Kolizje na A4. Trasa na Wrocław zablokowana Na odcinku kilkudziesięciu kilometrów autostrady A4 między Legnicą a Wrocławiem w kierunku stolicy Dolnego Śląska doszło do kilkunastu kolizji.
Tagi: wypadki drogowe, bus, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz