Notowania

wiadomości
03.04.2013 15:47

Dolnośląskie: Zarzuty dla handlarzy narkotyków

# dochodzi m.in. informacja o zarzutach #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dochodzi m.in. informacja o zarzutach #

03.04. Wrocław (PAP) - Grupę przestępczą podejrzaną o przemyt i wprowadzenie do obrotu narkotyków o czarnorynkowej wartości ok. 6 mln zł rozbili dolnośląscy policjanci. Pięciu dilerom i kurierom postawiono zarzuty dotyczące przestępstw narkotykowych.

Jak powiedział PAP w środę nadkom. Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, policyjna akcja rozpoczęła się w środę rano. Funkcjonariusze, wspierani przez antyterrorystów, zatrzymali kilka osób na terenie woj. dolnośląskiego. We wrocławskiej prokuraturze trwa przesłuchanie zatrzymanych.

"Zatrzymanym pięciu osobom postawione zostały zarzuty dotyczące przestępstw narkotykowych, ale przesłuchania nie zostały jeszcze zakończone. Ze względu na prowadzone czynności nie udzielamy żadnych dodatkowych informacji" - powiedziała PAP rzeczniczka Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu Anna Zimoląg.

Wśród zatrzymanych są dilerzy i kurierzy narkotyków. Funkcjonariusze ustalili, że grupa mogła wprowadzić do obrotu ok. 500 kg marihuany oraz 150 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości ok. 6 mln zł. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.(PAP)

mic/ bno/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz