Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Drożeje olej napędowy z PKN Orlen

0
Podziel się

PKN Orlen podnosi od czwartku hurtowe ceny oleju napędowego o 35 zł na tysiąc
litrów, a hurtowe ceny benzyny nie ulegają zmianie - poinformował płocki koncern.

bEhDkgdh

PKN Orlen podnosi od czwartku hurtowe ceny oleju napędowego o 35 zł na tysiąc litrów, a hurtowe ceny benzyny nie ulegają zmianie - poinformował płocki koncern.

O wielkości korekty cen detalicznych paliw zdecydują ostatecznie właściciele stacji - w przypadku oleju napędowego może to być wzrost o 3 gr na litrze.

Od czwartku hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 048 zł za tysiąc litrów (cena bez zmian); benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 161 zł za tysiąc litrów (cena bez zmian); olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 038 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Miejski Super - 4 tys. 318 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 248 zł za tysiąc litrów.

bEhDkgdj

W tym roku to 86. podwyżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie paliwo taniało tam 78 razy. W przypadku cen benzyny od początku roku spółka wprowadziła 94 podwyżki i 66 obniżek.

Jak podał PKN Orlen, cena hurtowa paliwa odnawialnego BIO 100 wzrasta o 35 zł i wynosi 3 tys. 638 zł za tysiąc litrów. (PAP)

mb/ amac/

bEhDkgdK
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)