Notowania

policja
15.11.2008 13:34

Dwaj zachodniopomorscy samorządowcy prawdopodobnie zatrzymani przez policję.

Prawdopodobnie przewodniczącego Zachodniopomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego i starostę powiatu polickiego zatrzymała policja w związku z podejrzeniem posiadania przez nich narkotyków.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Prawdopodobnie przewodniczącego Zachodniopomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego i starostę powiatu polickiego zatrzymała policja w związku z podejrzeniem posiadania przez nich narkotyków. *

Oficjalnie policja potwierdza tylko zatrzymanie tylko dwóch mężczyzn. Jak powiedział w sobotę PAP rzecznik zachodniopomorskiej policji Maciej Karczyński, zatrzymani to Cezary A. i Michał Ł. Rzecznik poinformował, że mężczyźni poruszający się samochodem osobowym zostali zatrzymani do kontroli drogowej, w jej trakcie w pojeździe znaleziono substancje, które w ocenie policjantów mogą być narkotykami.

W związku z tym obaj mężczyźni zostali zatrzymani na 48 godzin. Znalezione substancje - susz roślinny i biały proszek (prawdopodobnie marihuana, amfetamina) będą poddane analizie chemicznej. Karczewski dodał, że mężczyźni posiadali niewielką ilość podejrzanych specyfików. Sprawa prawdopodobnie zostanie przekazana prokuraturze. (PAP)

wsy/ wni/ abe/

Tagi: policja, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz