Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
meksyk
07.05.2013 16:53

Eksplozja cysterny z gazem pod Meksykiem

Wybuch był tak silny, że zniszczył sześć budynków i zaparkowane w pobliżu samochody.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Xinhua/Photoshot/REPORTER)

Co najmniej 18 osób zginęło, a 36 zostało rannych - poinformowały lokalne władze. Wybuch był tak silny, że zniszczył sześć budynków i zaparkowane w pobliżu samochody.

Do eksplozji doszło około godz. 5 nad ranem czasu lokalnego (12 czasu polskiego) na drodze między Meksykiem a miastem Pachuca w środkowej części kraju.

Na miejsce wypadku, gdzie po wybuchu unosiły się gigantyczne kłęby dymu, dotarły setki policjantów, żołnierzy, strażaków i lekarzy - donosi Associated Press.

Nie wiadomo, co spowodowało eksplozję. W ostatnich latach w Meksyku często dochodziło do groźnych wypadków drogowych z udziałem przeładowanych samochodów ciężarowych lub nieuważną jazdę.

Czytaj więcej w Money.pl
Robot-archeolog zbada słynną świątynie w Teotihuacan W Meksyku naukowcy zbadają przy pomocy specjalnego robota ostatni odcinek tunelu odkrytego pod jedną z piramid na stanowisku Teotihuacan.
Trzęsienie ziemi w Meksyku. Nie ma ofiar Trzęsienie ziemi o sile 5,9 st. w skali Richtera nawiedziło w niedzielę zachodni Meksyk. Nie zanotowano ofiar ani strat materialnych.
Dziesiątki tysięcy domów trafiło pod młotek W Meksyku czterokrotnie wzrosła liczba mieszkań sprzedanych przez banki na aukcjach.
Tagi: meksyk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz