Notowania

euro 2012
24.05.2012 22:24

Euro 2012. Nie ma loży prezydenckiej na Stadionie Narodowym

- Nie było i nie ma czegoś takiego, jak loża prezydencka na Stadionie Narodowym - oświadczyła szefowa prezydenckiego biura prasowego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(STANISLAW KOWALCZUK/East News)

- Nie było i nie ma czegoś takiego, jak loża prezydencka na Stadionie Narodowym - oświadczyła szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek. Dodała, że prezydent Bronisław Komorowski zajmie na stadionie podczas Euro 2012 _ najbardziej prestiżowe miejsce _.

W ostatnich dniach politycy PiS - m.in. lider ugrupowania Jarosław Kaczyński - skandalem określili fakt, że Bronisław Komorowski nie zasiądzie w loży prezydenckiej na Stadionie Narodowym. Krytykowali fakt, że lożę tę - o czym informowały media - miał wynająć na czas piłkarskich mistrzostw Europy rosyjski biznesmen Roman Abramowicz.

_ - Doceniamy wszelkie przejawy troski o to, jakie miejsce na stadionie będzie zajmował pan prezydent, ale chcę zapewnić, że będzie to miejsce najbardziej prestiżowe, w sąsiedztwie szefa UEFA _ - powiedziała Trzaska-Wieczorek.

W jej ocenie, _ fantazjowanie na temat nieistniejącej loży prezydenckiej i co więcej oburzanie się na fakt, że prezydent w niej nie zasiądzie, to czysta abstrakcja _. - _ Nie mówmy o miejscach i o rzeczach, które nie istnieją, zajmijmy się tym, co realne _ - zaapelowała.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent o miesięcznicach: Nic gorszącego Prezydent Bronisław Komorowski ocenił, że ryzyko związane z zakwaterowaniem rosyjskich piłkarzy w hotelu Bristol.
Pytali Tuska, czy wypada jechać do Kijowa Premier zwrócił się do przywódców europejskich o powściągliwość w relacjach z ukraińskim rządem w czasie pobytu w tym kraju.
Będzie wielki strajk. Ale dopiero po Euro Decyzja o ewentualnym strajku na kolei zapadnie po 1 lipca, czyli po Euro 2012.
Tagi: euro 2012, stadion narodowy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz