Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
euro 2012
06.06.2012 17:43

Euro 2012. SLD zaprasza do Lewicowej Strefy Kibica w Warszawie

Politycy SLD otworzyli w środę Lewicową Strefę Kibica przed warszawską siedzibą Sojuszu przy ul. Złotej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Politycy SLD otworzyli Lewicową Strefę Kibica przed warszawską siedzibą Sojuszu przy ul. Złotej. _ To lewicowy punkt kibica na czas Euro 2012, zapraszamy wszystkich _ - mówili.

_ - Chcemy, by tutaj, na ul. Złotej było takie miejsce, gdzie wszyscy lewicowi kibice z całej Europy będą mogli się spotkać, porozmawiać z naszymi politykami, ale przede wszystkim, by było to miejsce, serce lewicowe na całe mistrzostwa Europy, w każdy dzień, w którym reprezentacja Polski będzie uczestniczyła _ - powiedział Krzysztof Gawkowski.

Ryszard Kalisz podkreślał, że na Złotej 9 spotkają się kibice o lewicowych poglądach z całej Europy. _ - Powiadomiliśmy naszych przyjaciół z partii socjaldemokratycznych i socjalistycznych Europy - z Hiszpanii, Danii, Francji, Niemiec, że tu organizujemy strefę kibica. We invite _ - mówił polityk Sojuszu.

Rzecznik SLD Dariusz Joński zwrócił się zaś do kibiców drużyn, które przegrają z Polską. _ Zapraszamy wszystkich kibiców, których drużyny przegrają z polską reprezentacją, oczywiście Greków, Rosjan, Czechów, wszystkich tu zapraszamy, będą mogli tu przyjść i z nami pokibicować _ - zachęcał.

Longin Pastusiak podkreślał, że każda drużyna ma lewe i prawe skrzydło. - _ My reprezentujemy lewe skrzydło politycznie, ale wyrażamy nadzieję, że polska drużyna będzie równie silnie i skutecznie atakowała lewym i prawym skrzydłem _ - zaznaczył.

Z kolei Grzegorz Napieralski zapewniał, że w Lewicowej Strefie Kibica będzie świetna zabawa. _ I zapraszamy na - żeby nie złamać prawa - kubek dobrego napoju, żeby dobrze kibicować _ - powiedział.

Politycy SLD, m.in. Kalisz, Tadeusz Iwiński, Joński w biało-czerwonych szalikach z napisem _ Sojusz Lewicy Demokratycznej _ skandowali też: _ Polska gola, Polska gola, taka jest kibiców wola! _ oraz _ Polska złotym medalistą mistrzostw Europy 2012! _. Podpisali się też na piłce, która ma zostać zlicytowana po Euro.

Czytaj więcej w Money.pl
PiS robi bilans Euro. Ale go nie pokaże Tuż po zakończeniu Euro 2012 PiS przedstawi bilans tego co rząd zrobił ws. przygotowań do tej imprezy.
Banki zadbają o bezpieczeństwo na Euro Banki też przygotowują się do Euro 2012. W placówkach usytuowanych wokół stref kibiców podczas Euro 2012 ma być wzmożona czujność.
Tak będą działać szkoły w czasie Euro 2012 W części szkół skrócone zostaną w tych dniach lekcje, a część przedszkoli i żłobków może działać dłużej niż zwykle.
EURO2012 będzie monitorowane przez SLD SLD powołał specjalny 10-osobowy zespół ds. monitorowania Euro 2012. Chcemy przygotować kompletny raport, który będzie pokazywał zarówno dobre, jak i negatywne zachowania administracji państwowej w tej sprawie.
Tagi: euro 2012, sld, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz