Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GDDKiA: drogi przejezdne, ale jest na nich błoto pośniegowe

0
Podziel się

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, ale na ich niektórych odcinkach może
występować błoto pośniegowe - informuje w niedzielę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

bEiFqDmJ

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, ale na ich niektórych odcinkach może występować błoto pośniegowe - informuje w niedzielę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Błoto i cienka warstwa zajeżdżonego śniegu występuje na większości dróg na północ od linii Słubice-Wrocław-Warszawa-Augustów oraz w woj. kujawsko-pomorskim i podkarpackim. Na pozostałym obszarze nawierzchnie dróg są czarne.

Na drogach krajowych pracuje 750 jednostek sprzętu odśnieżnego i przeciwko gołoledzi.

bEiFqDmL

Według synoptyków w najbliższych godzinach będzie pochmurno z przejaśnieniami i okresowymi opadami śniegu; na północnym wschodzie mogą być one intensywne, tam także możliwy jest silny, powodujący zamiecie i zawieje śnieżne. Temperatura od -2řC na Wybrzeżu do -7řC na południowym wschodzie.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prosi kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Szczegółowe informacje o aktualnej sytuacji na drogach można uzyskać w Punkcie Informacji Drogowej GDDKiA pod nr. tel. 0-22-375-86-96, a także na stronie internetowej GDDKiA pod adresem www.gddkia.gov.pl http://www.gddkia.gov.pl/ w zakładce "Serwis dla kierowców". (PAP)

bos/

bEiFqDnm
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)