Notowania

bush w szpitalu
27.12.2012 06:54

George Bush trafił na oddział intensywnej opieki medycznej

Były prezydent USA George H.W. Bush przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej Szpitala Metodystów w Houston, w Teksanie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AJ Guel/CC/Wikimedia)

*Były prezydent USA George H.W. Bush przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej Szpitala Metodystów w Houston, w Teksanie - poinformował jego rzecznik Jim McGrath. *

Rzecznik powiedział że Bush został przewieziony na ten oddział w niedzielę _ po serii niepomyślnych wydarzeń, w tym uporczywej gorączki _. Dodał, że były prezydent jest przytomny i rozmawia z personelem medycznym oraz, że lekarze _ wyrażają ostrożny optymizm _ co do przebiegu leczenia. Przy łóżku chorego są członkowie rodziny.

88-letni Bush (ojciec późniejszego, także już byłego prezydenta George'a W. Busha) został przewieziony do szpitala 23 listopada z objawami zapalenia oskrzeli. Jest on obecnie najstarszym żyjącym byłym prezydentem USA i weteranem II wojny światowej.

Bush był 41 prezydentem USA w latach 1989 - 1993 a wcześniej, przez dwie kadencje był wiceprezydentem w administracji Ronalda Reagana.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolejna strzelanina w Stanach Zjednoczonych Mężczyzna otworzył ogień w szpitalu w Birmingham w amerykańskim stanie Alabama.
Chcą by to ona zastąpiła Baracka Obamę Z sondażu ABC i Washington Post wynika, że 57 proc. badanych poparłoby Clinton w wyborach prezydenckich.
Wzywa Obamę do zmiany polityki po skandalu Prasa: Prezydent USA powinien wykorzystać odejście generała Petraeusa, by zmienić zasady stosowania dronów.
Tagi: bush w szpitalu, george bush, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz