Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pis
22.09.2007 14:23

Giertych: nie warto głosować na PiS i PO

Szef Ligi Polskich Rodzin Roman Giertych ocenił podczas sobotniej konwencji Ligi Prawicy Rzeczypospolitej w Krakowie, że nie warto głosować na PiS i PO, a "jedyne co warto, to zagłosować na komitet wyborczy LPR". Głosowanie na PO nazwał "totalnym bezsensem", a PiS krytykował za nierealizowanie programu i "powiewanie białą flagą" za granicą.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Szef Ligi Polskich Rodzin Roman Giertych ocenił podczas sobotniej konwencji Ligi Prawicy Rzeczypospolitej w Krakowie, że nie warto głosować na PiS i PO, a "jedyne co warto, to zagłosować na komitet wyborczy LPR". Głosowanie na PO nazwał "totalnym bezsensem", a PiS krytykował za nierealizowanie programu i "powiewanie białą flagą" za granicą. *

Zapowiedział, że w wyborach komitet wyborczy LPR zaproponuje "swój własny program", podczas gdy PO i PiS praktycznie nie różnią się od siebie.

"+Ciamciaramciowatość+ - to jest właśnie PO - kompletna +ciamciaramcia+, nic nieznacząca" - mówił Giertych. "Po co nam PO?" - pytał. Jak ocenił, partia ta jest "lurowata w opozycji".

Według lidera Ligi, Tusk "chciałby robić mniej więcej to samo, co Jarosław Kaczyński", a J.Kaczyński "robi dokładnie to samo co Donald Tusk".

"Obydwaj się prześcigają, który bardziej się Europie spodoba" - ocenił Giertych. Według niego, J.Kaczyński gra rolę "twardziela" wobec Europy, ale "jak tylko przekroczy granicę, on czy jego brat, wyciągają z kufra białą flagę i powiewają nią".

Głosowanie na PO "jest totalnym bezsensem". Jak przekonywał, partia ta była "żadną opozycją (...), oddała plac boju i zrobiła wybory w najkorzystniejszym dla PiS momencie".

Giertych przekonywał, że na PiS nie warto głosować ponieważ kompletnie nie realizują programu, czasem dobrego.(PAP)

hgt/ dym/

Tagi: pis, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz