Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Głosował Grzegorz Napieralski

0
Podziel się:

#

bEDtCTUB

#

EMBARGO DO GODZ. 20.00 W NIEDZIELĘ NA TREŚCI ZAWIERAJĄCE ELEMENTY AGITACJI WYBORCZEJ

#

bEDtCTUD

20.06. Warszawa (PAP) - Kandydat SLD na prezydenta Grzegorz Napieralski podkreślił w niedzielnej rozmowie z dziennikarzami, że każdy akt głosowania to wielkie święto demokracji, a w dniu wyborów Polacy mają największą władzę, jaką mogą mieć.
Napieralski głosował w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 236 przy ul. Korotyńskiego na warszawskiej Ochocie. Towarzyszyły mu żona Małgorzata oraz córki Ala i Ola.

"Głosowanie jest bardzo ważne. Dzisiaj Polacy mają największą władzę, jaką mogą mieć. Oddając głos, mogą zmienić Polskę" - podkreślił Napieralski po tym, jak oddał swój głos. "Apeluję o głosowanie" - powiedział.

Odnosząc się do frekwencji wyborczej, Napieralski przyznał: "Szkoda, że trochę odstajemy od tych krajów, które mają dużą frekwencję. Ale przecież się uczymy. Wierzę głęboko, że z roku na rok będzie coraz lepiej".

Zdaniem kandydata SLD na prezydenta, starania o zwiększenie w Polsce frekwencji wyborczej to "duże zadanie dla polityków".

bEDtCTUJ

"Ja będę robił wszystko, aby zachęcać ludzi do głosowania. Bo ten jeden głos, który oddajemy w ciszy i spokoju, który wrzucamy do urny może zmienić wszystko. Trzeba mieć tego absolutną świadomość" - powiedział Napieralski.

"Nie wolno poddawać się namowom, że +jeden głos to zbyt mało+. Jeden głos to naprawdę bardzo, bardzo dużo. Warto głosować, warto iść na głosowanie - zawsze" - mówił w niedzielę Napieralski.(PAP)

jp/ la/

bEDtCTVe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)