Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Głosowanie m.in. żołnierzy, policjantów na służbie

0
Podziel się

Od niedzieli żołnierze, ratownicy, policjanci, funkcjonariusze m.in. BOR,
Straży Granicznej, Służby Więziennej przebywający w dniu wyborów prezydenckich poza miejscem
stałego zamieszkania mogą dopisywać się do spisu wyborców tam, gdzie będą odbywali służbę. Mają na
to 7 dni.

bEgDxbtx

Od niedzieli żołnierze, ratownicy, policjanci, funkcjonariusze m.in. BOR, Straży Granicznej, Służby Więziennej przebywający w dniu wyborów prezydenckich poza miejscem stałego zamieszkania mogą dopisywać się do spisu wyborców tam, gdzie będą odbywali służbę. Mają na to 7 dni.

Żołnierze pełniący zasadniczą lub okresową służbę wojskową, służbę w charakterze kandydatów na żołnierzy zawodowych lub odbywający ćwiczenia i przeszkolenie wojskowe, ratownicy odbywający zasadniczą służbę w obronie cywilnej, policjanci z jednostek skoszarowanych, którzy 20 czerwca będą głosować w wyborach prezydenckich, są zobligowani do dopisania się do spisu wyborców sporządzanego dla miejscowości w której odbywają służbę.

Dotyczy to również funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej pełniących służbę w systemie skoszarowanym.

bEgDxbtz

Natomiast ci, którzy do pracy w jednostkach skoszarowanych przybędą później - po 6 czerwca, mają wydłużony czas na składanie wniosków do 18 czerwca. (PAP)

joko/ la/ bk/

bEgDxbua
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)