Notowania

wiadomości
27.08.2011 19:55

Graś: PO ma hasło wyborcze; będzie ujawnione po 10 września

Platforma Obywatelska ma już hasło wyborcze; upubliczni je po 10 września - poinformował w sobotę rzecznik rządu Paweł Graś.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Platforma Obywatelska ma już hasło wyborcze; upubliczni je po 10 września - poinformował w sobotę rzecznik rządu Paweł Graś. *

"Hasło będzie przedstawione w okolicach konwencji programowej, która odbędzie się prawdopodobnie 10 września. To będzie symboliczne zamknięcie etapu rozliczeń, które odbywa się pod hasłem +Polska w budowie+. Nowe hasło PO, właściwe kampanijne hasło, po 10 września" - oświadczył Graś w sobotę wieczorem w TVN24. "To hasło oczywiście już jest" - dodał.

Graś podkreślił, że program PO częściowo zawarty jest w wielu rządowych dokumentach, takich jak strategia "Polska 2030" czy "Polska 2020".

"W przyszłym tygodniu minister Michał Boni będzie prezentował ogromny pakiet badań pod tytułem +Młodzi 2011+. Program czysto wyborczy pojawi się 10 września" - poinformował rzecznik rządu.

W piątek premier Donald Tusk powiedział, że 10 września, prawdopodobnie w Warszawie, odbędzie konwencja programowa PO, na której partia przedstawi swoje propozycje "na dziś i na jutro". Nie chciał zdradzić szczegółów programu, ale zapewnił, że nie będzie w nim niespodzianek.

W sobotę we Wrocławiu prezes PiS Jarosław Kaczyński przedstawił podczas konwencji hasło wyborcze ugrupowania: "Polacy zasługują na więcej". (PAP)

tgo/ par/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz