Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Grecja: Nie znaleziono bomby w ministerstwie finansów

0
Podziel się

#
nie znaleziono bomby w ministerstwie
#

bEhqLSad

# nie znaleziono bomby w ministerstwie #

05.08. Ateny (PAP/Reuters) - Greckie ministerstwo finansów zostało ewakuowane w czwartek po tym jak otrzymano informacje o zagrożeniu bombowym przed planowaną konferencją prasową szefa resortu Jeorjosa Papakonstantinu. Policja przeszukała budynek, ale nie znalazła nic podejrzanego.

"Działania śledcze dobiegły końca. Nic nie znaleźliśmy" - powiedział przedstawiciel policji, który odmówił podania swej tożsamości.

bEhqLSaf

Wcześniej przedstawiciel sił bezpieczeństwa poinformował, że w ministerstwie odebrano o godz. 12.50 (godz. 11.50 czasu polskiego) anonimowy telefon z ostrzeżeniem, że bomba wybuchnie o 13.30 (12.30 czasu polskiego).

W związku z możliwością zamachu bombowego siły bezpieczeństwa otoczyły teren wokół ministerstwa finansów. Przedstawiciel resortu powiedział, że konferencja prasowa ministra został odłożona o godzinę.

Minister Papakonstantinu ma skomentować na spotkaniu z prasą wyniki ostatniej wizyty misji UE i MFW, która oceniła, w jaki sposób rząd Grecji wprowadza w życie program oszczędnościowy. (PAP)

ap/ ro/

bEhqLSal

6733252 6733666

bEhqLSaG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)