Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Grecja: W sądzie eksplodowała bomba - jedna osoba ranna

0
Podziel się

W sądzie w Salonikach w Grecji doszło w piątek do silnej eksplozji, w
której ranna została jedna osoba. Policja zdołała ewakuować budynek, po otrzymaniu przez jedną z
gazet i stację telewizyjną anonimowego ostrzeżenia, że w toalecie w piwnicach jest bomba.

bCYwYjQl

W sądzie w Salonikach w Grecji doszło w piątek do silnej eksplozji, w której ranna została jedna osoba. Policja zdołała ewakuować budynek, po otrzymaniu przez jedną z gazet i stację telewizyjną anonimowego ostrzeżenia, że w toalecie w piwnicach jest bomba.

Dziesiątki znajdujących się wewnątrz ludzi zdołało wybiec na zewnątrz tuż przed eksplozją, która zasnuła budynek kłębami dymu.

Rannego w nogi mężczyznę natychmiast przewieziono do szpitala.

Jeden ze świadków relacjonował, że wiele osób niechętnie opuszczało budynek, ponieważ fałszywe alarmy bombowe zdarzają się w sądach dość często.

bCYwYjQn

Według policji wybuch zburzył kilka ścian, a zniszczenia w podziemiach są dość rozległe. Sąd będzie zamknięty w poniedziałek i wtorek.

To drugi w ciągu ostatnich dwóch dni atak bombowy w Grecji. W czwartek przed murami więzienia w Atenach w wybuchu bomby również ranna została jedna osoba.

W Grecji dość często dochodzi do eksplozji bomb, podkładanych zazwyczaj przez organizacje anarchistyczne, jednak wybuchy zdarzają się zazwyczaj w nocy, a nie w godzinach, w których w atakowanych budynkach pracują ludzie. (PAP)

keb/ mc/

bCYwYjQt

6236150

bCYwYjQO
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)