Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Hindusi zatrzymali piracki statek

0
Podziel się:

Indyjska marynarka po wymianie ognia zatrzymała okręt z 52 osobami na pokładzie.

Hindusi zatrzymali piracki statek
(Bill Larned/CC/U.S. Navy)
bEToQtXF

Indyjska marynarka wojenna i straż graniczna po wymianie ognia zatrzymały w niedzielę na Oceanie Indyjskim piracki statek z 52 osobami na pokładzie - poinformowało ministerstwo obrony w Delhi.

Rzecznik indyjskiego ministerstwa obrony nie podał narodowości osób zatrzymanych i ilu było wśród nich piratów. Do zatrzymania doszło na tajlandzkim statku rybackim, uprowadzonym pół roku temu w pobliżu somalijskiego wybrzeża.

Indyjska marynarka wojenna i straż przybrzeżna zostały wysłane na pomoc po zaatakowaniu greckiego statku przez piratów na wysokości stanu Kerala w południowo-zachodnich Indiach.

bEToQtXH

Okręty indyjskie podjęły pościg za dwiema łodziami pirackimi, które doprowadziły je do tajlandzkiej jednostki służącej piratom jako baza wypadowa.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t129996.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dramatyczna;proba;odbicia;frachtowca,161,0,762785.html) Dramatyczna próba odbicia frachtowca Uprowadzony ponad tydzień temu frachtowiec, którym dowodził polski kapitan, wciąż jest w rękach piratów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/143/t86415.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/somalijscy;terrorysci;grozni;w;kanadzie,70,0,762694.html) Somalijscy terroryści groźni w Kanadzie Członkowie powiązanej z Al-Kaidą organizacji terrorystycznej rekrutują młodych Kanadyjczyków.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t129996.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/marynarze;uratowani;los;kapitana;nieznany,155,0,762523.html) Marynarze uratowani, los kapitana nieznany Chodzi o załogę frachtowca Beluga Nomination, którego kapitanem był Polak.
bEToQtYi
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)