Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jacek Protasiewicz szefem PO we Wrocławiu

0
Podziel się:

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego został ponownie wybrany na przewodniczącego PO w powiecie wrocławskim.

Jacek Protasiewicz szefem PO we Wrocławiu
(Reporter)
bECMgtQR

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Jacek Protasiewicz został ponownie wybrany na przewodniczącego PO w powiecie wrocławskim. Jedynym jego kontrkandydatem w wyborach był poseł Sławomir Piechota.

Na Protasiewicza głosowało 161 delegatów, zaś na Piechotę 69. Podstawową różnicą programową dzielącą obu kandydatów był stosunek do współpracy PO z prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem. Za nawiązaniem takiej współpracy opowiada się Protasiewicz, przeciwko takim planom był Piechota.

Przemawiając do uczestników zjazdu wyborczego Protasiewicz podkreślił, że dla mieszkańców Wrocławia spór pomiędzy PO a Dutkiewiczem jest _ nieczytelny _. _ - Obywatele mówią, że chcą zgody, gdy chodzi o Wrocław. Jestem gotów do takiej współpracy. Współpracy nie na kolanach, ale po partnersku _ - mówił wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

bECMgtQT

Z kolei Piechota podkreślał, że silna PO może być liczącym się partnerem dla prezydenta Wrocławia, a siłę partii buduje się jej wiarygodnością. _ - Krytykujemy Dutkiewicza od kilku lat, a nagle pojawiają się głosy, by wejść z nim w sojusz. Tego ludzie nie zrozumieją _ - mówił poseł.

- Po zwycięstwie wyborczym Protasiewicz w rozmowie z dziennikarzami podkreślił, że cieszy się, iż _ koncepcja współpracy z prezydentem Wrocławia zyskała silną akceptację działaczy _.

Czytaj więcej w Money.pl

bECMgtRu
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)