Notowania

katastrofa w smoleńsku
31.05.2010 07:39

"Jesteśmy zdani tylko na KGB i Putina z Moskwy"

Tragedia Smoleńska nie jest wyjaśniana - oskarża o. Tadeusz Rydzyk.

Podziel się
Dodaj komentarz
(latzky/CC/wikipedia)

_ - W sprawie przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem Polacy są zdani tylko na to, co powie prezydent Rosji Władimir Putin - _ powiedział o. Tadeusz Rydzyk w czasie homilii w Sanktuarium św. Trójcy i św. Anny w Prostyni.

Dyrektor Radia Maryja zarzucił, że tragedia nie jest wyjaśniana. - _ Jesteśmy zadni tylko na to, co Putin, premier Rosji, zresztą człowiek z KGB, nam powie. Polacy, ruszcie głowy. Kto do tego dopuścił, o co tu chodzi, jakie służby tutaj pracują? Kto kogo wystawia na prezydenta? Pomyślcie i do wyborów idźcie i rozmawiajcie z ludźmi, bo Polska jest na potwornym zakręcie _ - mówił o. Rydzyk.

Redemptorysta wspomniał, że wniosek senatorów PiS w sprawie przedstawienia informacji rządu na temat tragedii Smoleńskiej na posiedzeniu Senatu nie doczekał się realizacji._ _

_ - Jesteśmy zdani tylko na KGB i Putina z Moskwy. Co to znaczy? Polacy zacznijcie myśleć i mówić innym. Jakoś nie mówią tego ludzie. Czekacie, żeby ksiądz powiedział. Wszyscy powinni mieć odwagę mówić. Jak będziemy tchórzami, to będzie się bardzo źle działo z ojczyzną _ - argumentował duchowny.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* **[ O katastrofie w Smoleńsku czytaj w Money.pl ]( http://www.money.pl/archiwum/wydarzenia/katastrofa;w;smolensku.html ) **
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz