Notowania

wiadomości
07.06.2012 11:20

Katowice: Zatrzymany za fałszywy alarm, grozi mu 8 lat więzienia

Zatrzymano 27-letniego mieszkańca Katowic podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu w katowickim sądzie - poinformowało w czwartek biuro prasowe śląskiej policji. Grozi mu osiem lat więzienia.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Zatrzymano 27-letniego mieszkańca Katowic podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu w katowickim sądzie - poinformowało w czwartek biuro prasowe śląskiej policji. Grozi mu osiem lat więzienia. *

Do zdarzenia doszło 25 maja. Ok. godz. 12.45 pracownik jednego z katowickich sądów odebrał telefoniczną informację, że w budynku została podłożona bomba. Na miejsce pojechali policjanci, służby ratunkowe i techniczne, oraz policyjni pirotechnicy, którzy w budynku niczego nie znaleźli.

Jak poinformowało w czwartek biuro prasowe śląskiej policji "bombowy żartowniś" został zatrzymany przez kryminalnych z Katowic. "Usłyszał już zarzut wywołania fałszywego alarmu, do którego się przyznał" - podaje śląska policja.

27-latek znajduje się pod dozorem policyjnym. Grozi mu 8 lat więzienia, możliwe, że zostanie obciążony kosztami akcji ratunkowej.(PAP)

ktp/ drag/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz