Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pijany
23.09.2009 14:03

Kierował tak pijany, że zasnął za kierownicą

Kierowca zatrzymanego w okolicach Pasłęka (warmińsko-mazurskie) wolksvagena tak pijany zasiadł za kierownicą, że zasnął w trakcie jazdy - poinformował PAP we środę PAP oficer elbląskiej policji Krzysztof Nowacki.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Kierowca zatrzymanego w okolicach Pasłęka (warmińsko-mazurskie) wolksvagena tak pijany zasiadł za kierownicą, że zasnął w trakcie jazdy - poinformował PAP we środę PAP oficer elbląskiej policji Krzysztof Nowacki. *

"Na razie nie wiemy ile promili alkoholu miał we krwi ten kierowca, ponieważ był w takim stanie upojenia alkoholowego, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat. Policjanci przewieźli go do szpitala, gdzie pobrano mu krew. Zostanie ona teraz zbadana w laboratorium kryminalistycznym, a na wynik trzeba będzie trochę poczekać" - przyznał Nowacki.

Jadące od krawężnika do krawężnika auto zauważył w okolicach Pasłęka wracający ze służby policjant i powiadomił o nim dyżurnego komendy. Zanim patrol przyjechał na miejsce auto zatrzymało się - okazało się, że kierowca zasnął za kierownicą. "Trudno stwierdzić, czy kierowca był zaskoczony policyjną kontrolą, ponieważ nie był świadomy tego, co się z nim dzieje" - przyznał oficer prasowy z Elbląga.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy na 10 lat. Auto, którym jechał pijany kierowca zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu. (PAP)

jwo/ woj/

Tagi: pijany, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz