Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kłopotek o orzeczeniu sądu: taki zimny prysznic przyda się PiS

0
Podziel się

Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek uważa, że Prawu
i Sprawiedliwości przyda się - po orzeczeniu sądu, który zakazał
rozpowszechniania spotu wyborczego PiS pt. "Kolesie" - "taki zimny
prysznic".

bEiwCytN

Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek uważa, że Prawu i Sprawiedliwości przyda się - po orzeczeniu sądu, który zakazał rozpowszechniania spotu wyborczego PiS pt. "Kolesie" - "taki zimny prysznic".

"Orzeczenie sądu to niezła przestroga dla polityków, aby kampanii wyborczych nie prowadzić na zasadzie +jeden przeciwko drugiemu+, ale w konkretnej sprawie" - powiedział w czwartek PAP Kłopotek.

Jak podkreślił, dla PiS najbardziej wymiernym efektem orzeczenia sądu będzie kwestia utraty dużej części pieniędzy partyjnych. "Ale przynajmniej media na tym zarobią" - ironizował poseł PSL.

bEiwCytP

Sąd zakazał rozpowszechniania spotu PiS pt. "Kolesie", uznał że w spocie zawarto nieprawdziwe informacje, i nakazał przeproszenie PO.

PiS ma opublikować w terminie 48 godzin od uprawomocnienia się orzeczenia, płatne ogłoszenia (przeprosiny) na antenie TVN24, TVN, TVP1, Polsat News, Polsat, pomiędzy godz. 20 a 22.

Rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak powiedział, że jego partia podtrzymuje, że wszystkie informacje zawarte w spocie są prawdziwe, a dowodem tego są materiały prasowe. Jak dodał, PiS będzie się odwoływać od wyroku sądu. (PAP)

mrr/ mok/ woj/

bEiwCyuq
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)