Notowania

polskie drogi
23.12.2010 10:33

Kolejny karambol na A4. Droga zablokowana

Zderzyło się 9 samochodów. To trzeci taki wypadek na autostradzie od wczorajszego wieczora.

Podziel się
Dodaj komentarz
(jepoirrier/CC/Flickr)

*Dziewięć samochodów zderzyło się na autostradzie A4 na 139. kilometrze w kierunku Legnicy. Trasa w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Do zderzenia z udziałem kilkunastu aut doszło również na drodze wojewódzkiej nr 395. *

Jak informuje dyżurny Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w pierwszej kolizji uczestniczył dwa pojazdy, a kolejne nie zdołamy wyhamować i wpadły na samochody blokujące trasę. W zdarzeniu została niegroźnie ranna jedna osoba. W usuwaniu skutków kolizji biorą udział cztery zastępy straży pożarnej.

[

ZOBACZ MAPĘ UTRUDNIEŃ NA DROGACH ]( http://moto.money.pl/zaplanuj-podroz/ )Utrudnienia występują również na 71. kilometrze w kierunku Wrocławia. Tam trasa jest zablokowana po kolizji czterech aut. Na trasach Dolnego Śląska panują trudne warunki drogowe. Jest ślisko, a widoczność utrudnia gęsta mgła.

Również wczoraj wieczorem miały miejsce dwa karambole na A4 w okolicach Gliwic. Brały w nich udział w sumie 33 samochody. Przejazd był zablokowany przez blisko 8 godzin.

Szczególnie trudne warunki panują na trasach lokalnych. Według informacji Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Staży Pożarnej we Wrocławiu na drodze wojewódzkiej nr 395 pomiędzy Turowem a Żernikami doszło do zderzenia 13 aut. Trasa jest zablokowana. W wypadku została ranna jedna osoba. Na miejscu zdarzenia pracują cztery zastępy straży pożarnej.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t75104.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/karambole;na;a4;paraliz;trwal;8;godzin,88,0,742232.html) Karambole na A4. Paraliż trwał 8 godzin W Gliwicach między węzłem Ostropa i węzłem Bojków zderzyły się 33 samochody.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/4/t92932.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wroclawskie;lotnisko;walczy;z;mgla,209,0,742353.html) Wrocławskie lotnisko walczy z mgłą Opóźnione są trzy samoloty do Wielkiej Brytanii, do Monachium oraz do Warszawy.
Tagi: polskie drogi, a4, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz