Notowania

wybory prezydenckie 2010
21.06.2010 07:53

Komorowski gotowy do debaty

Sławomir Nowak może rozmawiać o szczegółach w dowolnym miejscu i czasie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Sławomir Nowak, szef sztabu kandydata Platformy zapowiada, że jest gotowy do rozmów o szczegółach _ debaty w dowolnym miejscu i czasie _.

Rzecznik PiSAdam Bielanujawnia, że na dziś sztabJarosława Kaczyńskiegozaprosił sztabowców Komorowskiego na spotkanie w sprawie debaty _ jeden na jeden _ obu kandydatów.

_ - Umówiliśmy się z paniąJoanną Kluzik-Rostkowską, szefową sztabu Jarosława Kaczyńskiego, że będziemy się spokojnie zdzwaniali i umówimy się na rozmowę. Na pewno do takiej spokojnej rozmowy dojdzie _ - potwierdził Nowak. Dodał jednocześnie, że jego ostatnie zaproszenie w sprawie debaty _ jeden na jeden _ jeszcze przed pierwszą turą wyborów - zostało odrzucone przez sztab Kaczyńskiego.

Nowak stwierdził też, że jest zdziwiony, iż Bielan poinformował o spotkaniu media, jeszcze przed telefonem do sztabu Komorowskiego. - _ Panu Bielanowi życzę trochę spokoju _ - mówił szef sztabu Komorowskiego.

Pytany, kiedy dojdzie do spotkania prezesa PSLWaldemara Pawlakaz Komorowskim, Nowak powiedział: _ - Przyda się chwila odpoczynku i mniej ekscytacji _. _ Myślę że do takich politycznych rozmów dojdzie w najbliższych dniach, ale dajmy sobie tak po ludzku dwa, trzy dni na odsapnięcie po pierwszej turze, nie załatwiajmy wszystkiego w ciągu 2-3 najbliższych dni _ - powiedział szef sztabu kandydata PO.

Pawlak zapowiedział wczoraj, że decyzję o tym, komu udzieli poparcia w drugiej turze wyborów podejmie po rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim iBronisławem Komorowskimna temat spraw ważnych z punktu widzenia elektoratu jego ugrupowania.

* [ Zobacz wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich ]( http://news.money.pl/artykul/pierwsza;tura;41;22;do;36;74;sa;dane;z;94;proc;obwodow,77,0,634957.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, joanna kluzik rostkowska, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz