Notowania

komorowski
09.04.2011 16:17

Komorowski nie mógł wylądować w Krakowie

Komorowski zamierzał złożyć kwiaty na grobie tragicznie zmarłej pary prezydenckiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Łukasz Kamiński/ bpr.sejm.gov.pl)

Prezydent Bronisław Komorowski wrócił po południu do Warszawy z dwudniowej wizyty na Węgrzech. Z powodu złej pogody prezydencki samolot nie mógł wylądować w Krakowie, gdzie Komorowski zamierzał złożyć kwiaty na grobie tragicznie zmarłej pary prezydenckiej.

W imieniu głowy państwa kwiaty na Wawelu mają złożyć szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski oraz prezydencki minister Sławomir Nowak.

Komorowski miał też wziąć udział w uroczystej premierze filmu_ Niepokonani _ na podstawie książki _ Długi marsz _ Sławomira Rawicza, polskiego żołnierza, który jesienią 1939 roku trafił do radzieckiego więzienia. Wiadomo już, że prezydenta nie będzie na wydarzeniu, ale specjalny pokaz prawdopodobnie i tak się odbędzie - informuje TVN24.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/t95339.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/po;co;otwierano;sarkofag;kaczynskich,61,0,791869.html) Po co otwierano sarkofag Kaczyńskich? Doszło do tego około tydzień po właściwym pogrzebie prezydenckiej pary.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/203/t103371.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezydent;zaprasza;na;betyfikacje,25,0,787225.html) Prezydent zaprasza na betyfikację Zaproponował lot byłym premierom i prezydentom. Za wyjątkiem Jaruzelskiego.
Tagi: komorowski, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz