Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kujawsko-Pomorskie: Udaremniono narkotykową transakcję

0
Podziel się:

25.2.Inowrocław (PAP) - Pół kilograma amfetaminy, marihuany i
tabletek ekstazy przejęli policjanci w Szadłowicach k.
Inowrocławia (Kujawsko-Pomorskie) w czasie dokonywania transakcji
przez czterech młodych mężczyzn. Czarnorynkowa wartość
zarekwirowanych narkotyków wynosi około 12 tys. zł.

bESsOSsB

25.2.Inowrocław (PAP) - Pół kilograma amfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy przejęli policjanci w Szadłowicach k. Inowrocławia (Kujawsko-Pomorskie) w czasie dokonywania transakcji przez czterech młodych mężczyzn. Czarnorynkowa wartość zarekwirowanych narkotyków wynosi około 12 tys. zł.

"Akcja policyjna został przeprowadzona w piątek wieczorem. Na miejsce przy drodze w Szadłowicach, gdzie przestępcy przekładali narkotyki z jednego samochodu do drugiego, z różnych stron zajechało jednocześnie pięć radiowozów" - poinformowała PAP w sobotę rzeczniczka inowrocławskiej policji Izabela Drobniecka.

Zatrzymano czterech mężczyzn w wieku 22, 23 i 24 lata, mieszkających w powiecie inowrocławskim. Jeden z nich był już znany policji z powodu posiadania narkotyków.

bESsOSsD

Przy handlarzach znaleziono wagę elektroniczną do ważenia narkotyków oraz tysiąc złotych, które prawdopodobnie stanowiły ratę zapłaty za narkotyki.

"Z naszych ustaleń wynika, że zarekwirowane narkotyki miały rozprowadzane w niedalekiej Kruszwicy. Spodziewamy się, że sprawa ma charakter rozwojowy i dojdzie do zatrzymań kolejnych osób" - zaznaczyła Drobniecka. (PAP)

rau/ itm/

bESsOSte
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)