Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Kujawsko-Pomorskie: Wypadek na przejeździe - 3 dorosłych nie żyje, dziecko ranne
(dochodzi inf. o zgonie rannej kobiety, bliższe dane o ofiarach)

30.6.Bydgoszcz (PAP) - Trzy osoby dorosłe poniosły śmierć a dziecko zostało ranne w sobotę w wypadku na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Zaskocz k. Wąbrzeźna (Kujawsko- Pomorskie). Samochód osobowy wjechał tam pod pociąg relacji Toruń- Olsztyn.


"Wszystkie ofiary to osoby jadące autem. Na miejscu zginęła starsza kobieta i starszy mężczyzna, a ciężko ranna 35-letnia kobieta zmarła po przetransportowaniu śmigłowcem do szpitala w Bydgoszczy. Poszkodowane w wypadku 5-letnie dziecko zostało przewiezione karetką do szpitala w Toruniu. Jego stan jest ciężki" - poinformował PAP rzecznik kujawsko-pomorskiej policji, Jacek Krawczyk.

Przyczyna wypadku na razie nie jest znana. Linia kolejowa Toruń- Olsztyn była zablokowana przez kilka godzin. (PAP)

rau/ wkr/

policja, wypadek, dzieci, kujawsko-pomorskie, ranni, nie żyje, przejazd, dla dorosłych
PAP
INFORMACJA
Zamieszczone na stronach internetowych portalu Money.pl materiały sygnowane skrótem PAP stanowią element Serwisu Informacyjnego PAP będącego bazą danych, której producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa SA z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Money.pl na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP SA zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.