Notowania

wiadomości
26.08.2013 12:43

Łódź: Siedem osób rannych w zderzeniu dwóch tramwajów

Siedem osób zostało poszkodowanych w poniedziałek w wyniku zderzenia dwóch tramwajów w Łodzi. Do wypadku doszło przed południem u zbiegu ulic Pabianickiej i Łukowej - poinformowała PAP policja.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Siedem osób zostało poszkodowanych w poniedziałek w wyniku zderzenia dwóch tramwajów w Łodzi. Do wypadku doszło przed południem u zbiegu ulic Pabianickiej i Łukowej - poinformowała PAP policja. *

Według policji do wypadku doszło po tym, jak tramwajowi linii Z zajechał drogę samochód osobowy. Motorniczy musiał gwałtownie hamować, ranna została jedna z pasażerek. Wówczas w tył pojazdu uderzył jadący za nim tramwaj linii 41, który nie zdążył wyhamować.

W wyniku wypadku rannych zostało w sumie siedmioro pasażerów z obu tramwajów - poinformowała PAP Marzanna Boratyńska z łódzkiej drogówki.

Według policji obaj prowadzący pojazdy byli trzeźwi. Ruch tramwajowy w miejscu wypadku został wstrzymany. Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku i poszukuje jego świadków; poszukiwany jest także kierowca srebrnego samochodu osobowego, który miał zajechać drogę tramwajowi linii Z. (PAP)

szu/ itm/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz