Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Łódź: Śmierć osadzonego w policyjnym areszcie

0
Podziel się

Policja i prokuratura badają okoliczności śmierci w policyjnym areszcie w Łodzi
52-letniego mężczyzny. Według policji lekarz wstępnie wykluczył udział osób trzecich; potwierdzać
ma to także zapis monitoringu.

bEhyTBsR

Policja i prokuratura badają okoliczności śmierci w policyjnym areszcie w Łodzi 52-letniego mężczyzny. Według policji lekarz wstępnie wykluczył udział osób trzecich; potwierdzać ma to także zapis monitoringu.

To drugi w marcu zgon osadzonego w policyjnym areszcie miejskiej komendy w Łodzi.

Do zgonu doszło w ub. tygodniu w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, ale policja poinformowała o tym we wtorek.

bEhyTBsT

"Wiele wskazuje na zgon naturalny, choć bezpośrednią przyczynę wykaże sekcja zwłok" - powiedziała PAP podinsp. Joanna Kącka z łódzkiej policji.

52-latek został zatrzymany w związku z kradzieżą. Podczas zatrzymania był nietrzeźwy; miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Przed osadzeniem mężczyzna został zbadany przez lekarza, który zezwolił na jego pobyt w policyjnym areszcie.

Według policji, mężczyzna nie uskarżał się na żadne dolegliwości a po śmierci na jego ciele nie ujawniono zewnętrznych śladów wskazujących na przyczynę śmierci.

To drugi w marcu zgon osadzonego w policyjnym areszcie w Łodzi. Wcześniej zmarł tam 44-latek zatrzymany w związku z włamaniem do komórki. Także w tym przypadku - według policji - wszystko wskazuje na zgon naturalny, choć nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok. (PAP)

bEhyTBsZ

szu/ pz/

bEhyTBtu
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)