Notowania

wiadomości
16.01.2013 15:40

Łódzkie: Po wypadku na przejeździe zmiany w kursowaniu pociągów

Kierowca volkswagena passata zginął po zderzeniu z pociągiem osobowym relacji Warszawa - Łódź Kaliska. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Marcjanka w gminie Stryków (Łódzkie). Po wypadku wprowadzono zmiany w kursowaniu pociągów.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Kierowca volkswagena passata zginął po zderzeniu z pociągiem osobowym relacji Warszawa - Łódź Kaliska. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Marcjanka w gminie Stryków (Łódzkie). Po wypadku wprowadzono zmiany w kursowaniu pociągów. *

"Przewozy Regionalne na odcinku Stryków - Glinnik uruchomiły zastępczą komunikację autobusową. Pociągi PKP Intercity kierowane są natomiast objazdem przez Koluszki" - powiedział PAP Robert Kuczyński z PKP PLK.

Dodał, że na razie nie wiadomo, jak długo będą trwały utrudnienia w ruchu kolejowym. Do wypadku doszło na jednotorowej linii, z której uszkodzony pociąg będzie można usunać dopiero do zakończeniu czynności przez prokuratora.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doprowadził mężczyzna jadący samochodem, który nie zatrzymał się przed znakiem "Stop". Pojazd wjechał na tory przed nadjeżdżającym pociągiem. Kierowca passata zginął na miejscu.(PAP)

duk/ itm/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz