Notowania

wiadomości
29.03.2011 11:48

Łódzkie: Zatrzymano pięciu członków narkotykowego gangu

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o udział w gangu handlującym narkotykami. Szacuje się, że wprowadzili oni do obrotu kilka kilogramów amfetaminy i marihuany. Grożą im kary do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o udział w gangu handlującym narkotykami. Szacuje się, że wprowadzili oni do obrotu kilka kilogramów amfetaminy i marihuany. Grożą im kary do 10 lat pozbawienia wolności. *

Jak poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka piotrkowskiej policji Małgorzata Mastalerz pięciu mężczyzn w wieku od 20 do 29 lat zatrzymano na terenie Piotrkowa Tryb., Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu bełchatowskiego.

Według policji, mężczyźni działali w latach 2007-2011 na terenie m.in. Warszawy, Tomaszowa i Bełchatowa. W tym czasie wprowadzili do obrotu ponad cztery kg amfetaminy i marihuany.

Cała piątka usłyszała zarzuty wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Trzech podejrzanych decyzją sądu trafiło do aresztu; wobec dwóch zastosowano dozór policji.

To kolejne zatrzymania w tej sprawie. Wcześniej zatrzymano 24 podejrzanych w wieku od 18 do 49 lat. Śledczy szacują, że od 2007 roku grupa mogła wprowadzić na rynek co najmniej 32 kg amfetaminy, marihuany i LSD. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.(PAP)

szu/ itm/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz