Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lubelskie
24.06.2006 14:56

Lubelskie: 31-latek śmiertelnie porażony piorunem

31-letni Bogdan S. poniósł śmierć na skutek porażenia piorunem w miejscowości Zbereże na Lubelszczyźnie. Piorun uderzył niespodziewanie w drzewo, obok którego stał mężczyzna - poinformowała w sobotę policja.

Podziel się
Dodaj komentarz

*31-letni Bogdan S. poniósł śmierć na skutek porażenia piorunem w miejscowości Zbereże na Lubelszczyźnie. Piorun uderzył niespodziewanie w drzewo, obok którego stał mężczyzna - poinformowała w sobotę policja. *

Do wypadku doszło w piątek wieczorem. "Kiedy nad Zbereże nadciągała burza, Bogdan S. stał w odległości około 1,5 metra od drzewa o wysokości 25-30 metrów. Jak powiedzieli świadkowie, deszcz w tym momencie jeszcze nie padał, wyładowania atmosferyczne słychać było w oddali i nagle w to drzewo uderzył piorun" - poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Włodawie Roman Juszczyński.

Właściciel posesji, na której doszło do wypadku, wezwał pogotowie. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny. Obecny na miejscu lekarz stwierdził, że zgon nastąpił w wyniku porażenia piorunem.

Bogdan S. przyjechał do Zbereża razem z kolegą po złom. Mężczyźni zajmowali się jego skupowaniem od okolicznych gospodarzy. (PAP)

ren/ bno/

Tagi: lubelskie, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz