Notowania

pożar
13.06.2010 09:19

Lubuskie: Jedna ofiara śmiertelna niewielkiego pożaru w Drezdenku

54-letni mężczyzna stracił życie w niewielkim pożarze, do którego doszło w nocy w Drezdenku w Lubuskiem. Prawdopodobnie przyczyną tragedii był niedopałek papierosa - poinformował PAP rzecznik Komedy Powiatowej PSP w Strzelcach Krajeńskich Tomasz Górniak.

Podziel się
Dodaj komentarz

*54-letni mężczyzna stracił życie w niewielkim pożarze, do którego doszło w nocy w Drezdenku w Lubuskiem. Prawdopodobnie przyczyną tragedii był niedopałek papierosa - poinformował PAP rzecznik Komedy Powiatowej PSP w Strzelcach Krajeńskich Tomasz Górniak. *

Pożar wybuchł w budynku jednorodzinnym około godziny trzeciej w nocy. Straż wezwała jedna z osób, która w nim przebywała. W mieszkaniu prawdopodobnie odbywała się libacja alkoholowa.

Po dojeździe na miejsce strażacy zauważyli przez okno, że w mocno zadymionej kuchni leży człowiek. Mężczyzna został wyniesiony, jednak nie udało się go uratować. Zmarł w wyniku zaczadzenia; lekarz pogotowia stwierdził jego zgon.

Jak powiedział PAP Górniak, pożar nie okazał się duży. Spaliło się około dwóch metrów kwadratowych kuchni. To jednak wystarczyło, by 54-letni mężczyzna stracił życie.

Okoliczności tragedii wyjaśnia policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia od papierosa. (PAP)

mmd/ pad/

Tagi: pożar, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz