Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Lubuskie: Po wypadku zablokowana droga nr 22 niedaleko Gorzowa

0
Podziel się

Na drodze krajowej nr 22 w rejonie podgorzowskich Różanek doszło rano do śmiertelnego wypadku. Trasa jest obecnie zablokowana, a policja wyznaczyła objazd.

Lubuskie: Po wypadku zablokowana droga nr 22 niedaleko Gorzowa
(Redos/Reporter)
bEpGwMFx

Na drodze krajowej nr 22 w rejonie podgorzowskich Różanek doszło rano do śmiertelnego wypadku. Trasa jest obecnie zablokowana, a policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Wojcieszyce - poinformował Marcin Maludy z lubuskiej policji._ _

_ - Na razie nie wiadomo, jak długo będzie obowiązywał objazd. Na miejscu trwa ustalanie przyczyn wypadku _ - powiedział PAP Maludy.

Do tragedii doszło po piątej rano na prostym odcinku drogi. Kierowca osobowego chevroleta, z nieustalonej przyczyny, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu.

bEpGwMFz

Trasa krajowa nr 22 prowadzi z Kostrzyna nad Odrą do Gorzowa, a z niego przez Strzelce Krajeńskie w kierunku Gdańska.

Czytaj więcej w Money.pl
Wypadek na drodze. Ważna trasa zablokowana Dwa samochody osobowe zderzyły się niedaleko Łęcznej (Lubelskie), na drodze krajowej nr 82 prowadzącej z Lublina do Włodawy.
Tragiczny wypadek. Problem na ważnej drodze Jedna osoba zginęła w wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych i cysterny w miejscowości Łochynia w powiecie częstochowskim.
Jedna osoba nie żyje, trzy ranne w wypadku W sumie od początku świątecznego weekendu na polskich drogach doszło do 266 wypadków.
bEpGwMGa
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)