Notowania

wiadomości
27.10.2013 19:34

Lubuskie: Po wypadku zablokowana droga nr 3 w Skwierzynie

Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych policja wstrzymała ruch na drodze krajowej nr 3 w Skwierzynie w Lubuskiem - poinformował PAP rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych policja wstrzymała ruch na drodze krajowej nr 3 w Skwierzynie w Lubuskiem - poinformował PAP rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny. *

Do wypadku doszło na ul. Gorzowskiej, przy wjeździe do miasta od strony Gorzowa Wlkp. Policja zorganizowała objazd dla samochodów osobowych przez Bledzew, kierowcy ciężarówek muszą czekać na otwarcie drogi.

"W wypadku, do którego doszło przed godziną 19, dwie osoby zostały ranne. Na razie nie wiadomo, jak długo droga będzie zablokowana" - powiedział PAP Konieczny.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierowca saaba z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas i zderzył się renault scenic. Policja prowadzi obecnie oględziny na miejscu wypadku.

Na tym odcinku droga krajowa nr 3 pokrywa się z inną trasą krajową - nr 24. Pierwsza z nich (3) prowadzi ze Skwierzyny w kierunku Zielonej Góry, druga (24) w kierunku Poznania. (PAP)

mmd/ dym/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz