Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Lubuskie: Rodzinna tragedia w Nowej Soli, nie żyje matka i jej 8- letni syn

0
Podziel się

Policja i prokuratura wyjaśniają
okoliczności zabójstwa 8-letniego chłopca, do którego doszło w
Nowej Soli (Lubuskie). Niewykluczone, że zabiła go matka, która
sama zginęła w sobotę pod kołami pociągu - prawdopodobnie
popełniając samobójstwo.

bEhKbUHV

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności zabójstwa 8-letniego chłopca, do którego doszło w Nowej Soli (Lubuskie). Niewykluczone, że zabiła go matka, która sama zginęła w sobotę pod kołami pociągu - prawdopodobnie popełniając samobójstwo.

Jak poinformował w poniedziałek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Kazimierz Rubaszewski, "śledztwo ma wyjaśnić okoliczności śmierci chłopca i jego matki". "Nie wykluczamy, że dziecko mogła zabić matka, by potem popełnić samobójstwo. Na konkretne ustalenia trzeba jednak poczekać. Do wykonania jest wiele czynności procesowych" - powiedział.

W sobotę wieczorem, zwłoki dziecka w mieszkaniu jego matki znalazł ojciec chłopczyka. Mężczyzna sprawował opiekę nad synem. Tego dnia dziecko przebywało z wizytą u mamy.

bEhKbUHX

Ojciec prawdopodobnie dowiedział się o śmierci matki. Zaniepokojony, postanowił sprawdzić co się dzieje z dzieckiem. W mieszkaniu kobiety znalazł ciało syna. Chłopiec miał kilka kłutych ran klatki piersiowej.

Tego samego dnia, około godziny 18 policja odebrała zgłoszenie o kobiecie, która zginęła pod kołami pociągu w pobliżu Nowej Soli. Wstępne ustalenia wskazywały, że mogło to być samobójstwo. Po sprawdzeniu okazało się, że 27-latka była matką zabitego chłopca. (PAP)

mmd/ pz/ jbr/

bEhKbUIy
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)