Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
22.10.2011 13:57

Małopolskie: Trzech 18-latków zginęło w wypadku

# dochodzą szczegóły #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dochodzą szczegóły #

22.10. Kraków (PAP) - Trzech 18-latków zginęło w wypadku samochodowym w Pogórskiej Woli, czwarty trafił do szpitala. Do wypadku doszło, gdy jadący za samochodem ofiar tir zepchnął ich na przeciwny pas pod koła ciężarówki - poinformowała w sobotę PAP małopolska policja.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem w Pogórskiej Woli (pow. Tarnów). Jadący volkswagenem golfem czterej nastolatkowie sygnalizowali zamiar skrętu w lewo. Z niewyjaśnionych przyczyn w ich samochód wjechał jadący z tyłu samochód ciężarowy.

Ciężarówka zepchnęła auto na przeciwny pas ruchu, prosto pod koła jadącej ciężarówki.

W wypadku zginęło trzech 18-letnich chłopców, czwarty trafił do szpitala. Jak poinformował PAP rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak, ranny został poddany w szpitalu zabiegom, obecnie jego stan nie zagraża życiu.

Policja zatrzymała 29-letniego kierowcę tira. Jak się okazało, był trzeźwy. Prawdopodobnie jeszcze w sobotę usłyszy zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Śledztwo ustali przyczyny wypadku. Początkowo policja podawała błędną nazwę miejscowości, w której doszło do wypadku. (PAP)

hp/ je/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz