Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Marta Niewczas szefem podkarpackich struktur Twojego Ruchu

0
Podziel się

39-letnia Marta Niewczas została w niedzielę w Rzeszowie wybrana
przewodniczącą podkarpackich struktur Twojego Ruchu. Za najważniejsze zadanie uznała przygotowanie
partii do zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, samorządowych oraz Sejmu i Senatu.

bEpQFbVh

39-letnia Marta Niewczas została w niedzielę w Rzeszowie wybrana przewodniczącą podkarpackich struktur Twojego Ruchu. Za najważniejsze zadanie uznała przygotowanie partii do zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, samorządowych oraz Sejmu i Senatu.

Była jedyną kandydatką na szefową struktur regionalnych. W niedzielnym kongresie Ruchu uczestniczyło 164 osoby. Kongresowi towarzyszył panel dyskusyjny dotyczący sportu.

Występujący wspólnie z Niewczas na konferencji prasowej przewodniczący TR Janusz Palikot zauważył, że jest to siódma dyskusja programowa zorganizowana przez jego ugrupowanie.

bEpQFbVj

"W czasie kiedy Platforma ugina się pod ciężarem korupcji, a premier wygląda jak człowiek, który ma się rozpłakać i w stanie ciężkiej depresji w związku z jego wczorajszym wystąpieniem, zaś PiS okopał się w ramach religii, czy sekty smoleńskiej my budujemy program. Wybieramy władze wojewódzkie i przygotowujemy się nie tylko do kampanii do PE, ale do całego dwuletniego cyklu wyborczego" - zauważył.

Przewodnicząca TR na Podkarpaciu jest sześciokrotną mistrzynią świata w karate tradycyjnym. Od 2002 r. zasiada w radzie Rzeszowa. Dwukrotnie bezskutecznie kandydowała do Sejmu, w 2005 r. z listy PO, a w 2011 r. z listy SLD-UP. Jest doktorem nauk z zakresu kultury fizycznej. (PAP)

kyc/ ls/

bEpQFbVK
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)