Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
03.06.2013 23:35

Mazowieckie: Odblokowana droga krajowa nr 17

W wyniku wypadku kobieta, kierująca mercedesem, trafiła do szpitala.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Po godz. 21 odblokowano ruch na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Góraszka k. Warszawy, gdzie rano doszło do zderzenia samochodu osobowego z cysterną przewożącą gaz ziemny - podała stołeczna policja. Ranna została 37-letnia kobieta.

W wyniku wypadku kobieta, kierująca mercedesem, trafiła do szpitala. Ciężarówka przewróciła się i wpadła do przydrożnego rowu. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Przez cały dzień od godzin porannych, gdy doszło do wypadku, służby przepompowywały rozlany gaz z cysterny do innego zbiornika. Z początku oceniano, że cała operacja może potrwać do późnych godzin nocnych. Około godz. 21 policja poinformowała, że udało się odblokować jezdnię i przywrócić ruch.

Od godzin porannych ruch na tym odcinku drogi był całkowicie wyłączony i odbywał się objazdami. Samochody ciężarowe, jadące od strony Warszawy kierowano w miejscowości Zakręt drogą nr 2 na Mińsk Mazowiecki, a jadące od strony Lublina w Kołbieli - na drogę nr 50 na Mińsk Mazowiecki lub w kierunku Sobiekurska. Inny objazd drogami powiatu otwockiego wyznaczono dla pojazdów osobowych.

Przyczyny wypadku wyjaśnia miejscowa policja. Z wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem osobowym, jadąc od strony Warszawy w kierunku Lublina, z nieustalonych powodów zjechała na przeciwny pas ruchu wprost pod nadjeżdżającą cysternę. Jej kierowca próbował uniknąć zderzenia i wjechał do rowu.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz