Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mazowieckie: W Płocku zmiana organizacji ruchu na drodze nr 60

0
Podziel się

#
dochodzi inf. o przesuniięciu terminu zmiany organizacji ruchu
#

bEqHHLxh

# dochodzi inf. o przesuniięciu terminu zmiany organizacji ruchu #

13.11. Płock (PAP) - W Płocku (Mazowieckie) w związku z budową wiaduktu kolejowego na drodze krajowej nr 60 w kierunku Ciechanowa wyłączona zostanie w czwartek z ruchu pojazdów północna część Al. Piłsudskiego, prowadząca do centrum miasta. Zmiana będzie obowiązywała do maja 2014 r.

Jak poinformował płocki Urząd Miasta, zapowiadana wcześniej na środę zmiana organizacji ruchu w Al. Piłsudskiego i drodze krajowej nr 60 z powodów technicznych zostanie wprowadzona 14 listopada około godz. 11-12.

bEqHHLxj

Po wprowadzeniu zmiany ruch samochodów osobowych i autobusów odbywać się będzie południową jezdnią Al. Piłsudskiego, w tym dwoma pasami w kierunku Warszawy i drogi krajowej nr 62 oraz jednym pasem w kierunku centrum Płocka.

Od skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej z Al. Piłsudskiego i ul. Graniczną wprowadzony zostanie całkowity zakaz ruchu pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony. Dla pojazdów tych wyznaczony będzie objazd ulicami: Graniczną i Pasternakiewicza do ul. Otolińskiej.

Służby drogowe apelują do kierowców, którzy planują przejazd przez Płock drogą krajową nr 60 by od czwartku stosowali się do aktualnego oznakowania zmian w ruchu pojazdów. Przypomina też o ostrożnej jeździe trasami objętymi zmianą organizacji ruchu. (PAP)

mb/ pz/

bEqHHLxK
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)