Notowania

wiadomości
02.06.2012 15:01

ME-2012: Konkurs "Gdański balkon i okno na Euro 2012"

Mieszkańcy Gdańska mogą wziąć udział w konkursie na najpiękniej udekorowany balkon lub okno podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012.

Podziel się
Dodaj komentarz

Mieszkańcy Gdańska mogą wziąć udział w konkursie na najpiękniej udekorowany balkon lub okno podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012.

"Wystrój może np. zagrzewać do boju reprezentację Polski, nawiązywać do turnieju, do goszczących w Gdańsku reprezentacji, czy po prostu kojarzyć się z Gdańskiem - jako miastem gospodarzem mistrzostw. Liczy się inwencja i wyobraźnia. Wysoko punktowane będą oryginalne pomysły" - poinformował Mariusz Feliński z Biura Rady Miasta Gdańska, organizującej konkurs.

Zdjęcia ozdobionego na Euro 2012 okna lub balkonu można przysyłać do 18 czerwca na adres: konkurs-balkon@gdansk.gda.pl lub listownie: Rada Miasta Gdańska, ul. Wały Jagiellońskie 1, 80-853 Gdańsk z dopiskiem: "Gdański balkon/okno na Euro 2012".

"Liczymy, że na czas trwania Euro 2012 Gdańsk nabierze odświętnego i magicznego charakteru wielkiego, piłkarskiego święta" - powiedział przewodniczący Rady Miasta Gdańska Bogdan Oleszek.

W skład komisji konkursowej wchodzi siedmiu radnych Gdańska. Nagrodami są m.in. aparat fotograficzny oraz odtwarzacze blu-ray i DVD.(PAP)

Podobne informacje na www.2012euro.pap.pl

rop/ itm/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz