Notowania

miedwiediew
07.10.2008 10:34

Miedwiediew apeluje w internecie o akcję antykryzysową

Prezydent Rosji opublikował apel w pliku wideo na swojej stronie www.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zaapelował przez internet o pilne podjęcie wspólnych działań dla zmierzenia się z globalnym kryzysem finansowym. *

To pierwsze oświadczenie Miedwiediewa w formie audiowizualnej na stronie internetowej prezydenta Rosji Kremlin.ru.

Miedwiediew powiadomił, że wybiera się 8 października na konferencję w Evian na temat polityki światowej, gdzie - jak podkreślił - zamierza wskazać na _ konieczność wspólnych odpowiedzi na globalne wstrząsy w gospodarce _.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Rosyjskie giełdy znowu zamknięte ]( http://news.money.pl/artykul/rosyjskie;gieldy;znowu;zamkniete,44,0,375084.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )

_ - Kryzys światowego systemu finansowego wymaga wspólnych i pilnych działań. Jest całkowicie oczywiste, że nadszedł czas nowych decyzji _ - powiedział Miedwiediew w dwuminutowym nagraniu.

Wideo rozpoczyna się od pokazania Miedwiediewa przy komputerze. Kreml - jak pisze Reuters - po raz pierwszy wykorzystał wideo do przedstawienia oświadczenia prezydenta, który często przejawia zamiłowanie do internetu i nowych technologii.

Rosyjski dziennik _ Wiedomosti _ informował w ubiegłym tygodniu, że Miedwiediew przyjął zaproszenia prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego na konferencję w Evian, która dobywa się w dniach 6-8 października.

Tagi: miedwiediew, kryzys, wiadomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz