Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

MSP: Konsorcjum firm z Nikozji i Warszawy ma wyłączność na akcje Intraco

0
Podziel się:

Konsorcjum firm: Wogorbi Finance Limited z Nikozji i Radius Projekt z
Warszawy ma wyłączność negocjacyjną w sprawie kupna akcji spółki Intraco z Warszawy do 15 marca -
poinformował w środę resort skarbu.

Konsorcjum firm: Wogorbi Finance Limited z Nikozji i Radius Projekt z Warszawy ma wyłączność negocjacyjną w sprawie kupna akcji spółki Intraco z Warszawy do 15 marca - poinformował w środę resort skarbu.

Intraco zajmuje się wynajmem lokali biurowych w stolicy. Spółka ma ponad 35-letnie doświadczenie w tym zakresie.

Resort skarbu dopuścił pod koniec grudnia ub.r. trzy firmy do negocjacji w sprawie kupna akcji spółki Intraco, stanowiących 85 proc. kapitału zakładowego. Chodzi o: spółkę Bergold Holding z Warszawy, Griffin Topco z Luksemburga oraz konsorcjum Wogorbi Finance Limited z Nikozji i Radius Projekt z Warszawy.

Intraco wynajmuje lokale firmom polskim, zagranicznym oraz instytucjom państwowym. Jest właścicielem biurowca w centrum Warszawy, który ma 39 kondygnacji o łącznej powierzchni do wynajęcia ponad 20 tys. m kw.

Do Intraco należy również Osiedle Biznesu, położone na warszawskich Bielanach. To pięć budynków o powierzchni do wynajęcia wynoszącej łącznie ponad 7 tys. m kw.

Spółka planuje budowę m.in. nowoczesnego budynku o powierzchni biurowej 10 tys. m kw. w centrum Warszawy. Przedsiębiorstwo chce również rozwinąć działalność deweloperską. W miejsce części budynków na Osiedlu Biznesu, planowana jest budowa apartamentów na sprzedaż. (PAP)

dol/ je/

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)