Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Napieralski apeluje do premiera o zaprzestanie wojny

0
Podziel się:

Przewodniczący SLD sugeruje, aby Platforma wzięła się do pracy.

Napieralski apeluje do premiera o zaprzestanie wojny
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ - Premier Tusk nie ma pomysłu na Polskę, jemu potrzebny jest wróg, bo inaczej nie może być w polityce _ - mówił przewodniczący SLD.

_ _

Dodał, że _ dramatyczną wypowiedzią o Kaczyńskim _, premier chce reaktywować silny PiS, aby pokazać, _ że muszę być ja, aby nie było Kaczyńskiego _.

_ - Panie premierze, zwracam się do pana, aby wziął się pan do pracy. Nam potrzebny jest spokój. Wiemy dokładnie, że wszystkie obietnice, które pan składał w kampanii parlamentarnej nie sprawdziły się. Dziś potrzeba jest praca dla wszystkich _ - mówił przewodniczący SLD.

Napieralski zarzucił rządowi, że nie przygotowuje ustaw. _ - My tymczasem przygotowaliśmy w tej kadencji 99 ustaw _ - wskazywał. Dodał, że SLD jest gotowe do rozmów z każdym, kto przedstawi dobre projekty.

Przewodniczący zaapelował również, aby pracować na wprowadzeniem standardów obowiązujących w innych państwach Unii Europejskiej. - _ Panie premierze, zwracam się do pana, bo dziś trzeba rozmawiać o edukacji na szczeblu wyższym, ale również o przedszkolach i żłobkach _ - mówił szef SLD.

Napieralski powiedział również, że premier nie ma moralnego prawa mówić o parytetach, _ dopóki minister Radziszewska będzie na stanowisku _. Zaznaczył, że premier powinien skupić się na pilnowaniu pracy swoich ministrów. _ - Minister Kopacz, gdzie są ustawy dotyczące służby zdrowia i naprawy służby zdrowia w Polsce, miały się pojawić po wakacjach, nie ma ich. Niech pilnuje ministra Klicha. Mieliśmy wycofać wojska z Afganistanu, miała być profesjonalna armia, nie stało się tak _ - wskazywał przewodniczący SLD.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/146/t90258.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/szef;rzadu;krytykuje;pis;zapowiada;reformy,58,0,681786.html) Szef rządu krytykuje PiS, zapowiada reformy _ - Ja miałem bardzo trudne relacje z prezydentem Kaczyńskim, ale do głowy by mi nie przyszło powiedzieć, że nie uznaję, że on jest _ - deklaruje premier.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/51/t95539.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezes;pis;odpowiedzial;na;slowa;premiera,106,0,681834.html) Prezes PiS odpowiedział na słowa premiera _ - Trwa degradacja polskiego życia publicznego przez Platformę Obywatelską _.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)