Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
napieralski
14.05.2010 09:16

Napieralski przedstawi personel swojej Kancelarii Prezydenta

Grzegorz Napieralski przedstawi w piątek osoby, które znajdą się w Kancelarii Prezydenta po jego ewentualnym zwycięstwie w wyborach. Szefem gabinetu zostałby wiceszef klubu Lewicy Marek Wikiński a szefem BBN - europoseł SLD Janusz Zemke.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Grzegorz Napieralski przedstawi w piątek osoby, które znajdą się w Kancelarii Prezydenta po jego ewentualnym zwycięstwie w wyborach. Szefem gabinetu zostałby wiceszef klubu Lewicy Marek Wikiński a szefem BBN - europoseł SLD Janusz Zemke. *

Doradcą gospodarczym miałby zostać były wicepremier i minister finansów Grzegorz Kołodko - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do sztabu kandydata SLD.

Napieralski zaprezentuje także ewentualną szefową swojej Kancelarii, osobę odpowiedzialną za politykę zagraniczną, a także doradcę ds. społecznych i do spraw kobiet. Te nazwiska są zachowywane jednak na razie w tajemnicy.

Jak powiedział PAP rzecznik sztabu Napieralskiego Tomasz Kalita, potencjalni ministrowie w Kancelarii Prezydenta zostaną przedstawieni na konferencji prasowej w piątek po południu.

Podkreślił, że głównie będą to osoby, które obecnie stanowią zaplecze eksperckie w sztabie kandydata Sojuszu. "Nie chcemy się ścigać na pokazywanie kolejnych celebrytów, lecz osób, które faktycznie pracują jako eksperci" - dodał Kalita. (PAP)

ajg/ la/ jra/

Tagi: napieralski, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz