Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Napieralski przedstawi personel swojej Kancelarii Prezydenta

0
Podziel się

Doradcą gospodarczym miałby zostać Grzegorz Kołodko.

Napieralski przedstawi personel swojej Kancelarii Prezydenta
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEpxwQHV

*Grzegorz Napieralski przedstawi dzisiaj osoby, które znajdą się w Kancelarii Prezydenta po jego ewentualnym zwycięstwie w wyborach. Szefem gabinetu zostałby wiceszef klubu Lewicy Marek Wikiński a szefem BBN - europoseł SLD Janusz Zemke. *

Doradcą gospodarczym miałby zostać były wicepremier i minister finansów Grzegorz Kołodko - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do sztabu kandydata SLD.

Napieralski zaprezentuje także ewentualną szefową swojej Kancelarii, osobę odpowiedzialną za politykę zagraniczną, a także doradcę ds. społecznych i do spraw kobiet. Te nazwiska są zachowywane jednak na razie w tajemnicy.

bEpxwQHX

Jak powiedział rzecznik sztabu Napieralskiego Tomasz Kalita, potencjalni ministrowie w Kancelarii Prezydenta zostaną przedstawieni na konferencji prasowej w piątek po południu.

Podkreślił, że głównie będą to osoby, które obecnie stanowią zaplecze eksperckie w sztabie kandydata Sojuszu. _ Nie chcemy się ścigać na pokazywanie kolejnych celebrytów, lecz osób, które faktycznie pracują jako eksperci _ - dodał Kalita.

ZOBACZ TAKŻE:

bEpxwQIy
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)