Notowania

nato
18.04.2010 14:05

NATO: Naczelny dowódca sił w Europie składa kondolencje Polakom

Naczelny dowódca sił NATO w Europie, amerykański admirał James Stavridis przekazał Polakom kondolencje po katastrofie lotniczej w Smoleńsku, m.in. w związku ze śmiercią prezydenta Lecha Kaczyńskiego i gen. Franciszka Gągora.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Naczelny dowódca sił NATO w Europie, amerykański admirał James Stavridis przekazał Polakom kondolencje po katastrofie lotniczej w Smoleńsku, m.in. w związku ze śmiercią prezydenta Lecha Kaczyńskiego i gen. Franciszka Gągora. *

"W imieniu Dowództwa Sił Sojuszniczych NATO do Spraw Operacyjnych chciałbym przekazać kondolencje narodowi polskiemu z powodu tragicznej straty prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki, a także wielu osobistości, w tym szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego Franciszka Gągora" - napisał w liście adm. Stavridis.

Podkreślił, że w szczególności będzie mu brakować gen. Gągora, jego osobistego przyjaciela, "człowieka szczerego i niezawodnego".

Admirał dodał, że działalność osób, które zginęły w wypadku, w służbie krajowi i na rzecz wolności i demokracji powinna stanowić przykład dla przywódców na całym świecie.(PAP)

jo/ kar/ mhr/

6063612

Tagi: nato, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz