Notowania

mandela
30.07.2013 11:05

Nelson Mandela w stanie krytycznym, ale są oznaki poprawy

Przebywający w szpitalu w Pretorii były prezydent RPA Nelson Mandela jest w stanie krytycznym, ale "nadal wykazuje oznaki poprawy".

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Przebywający w szpitalu w Pretorii były prezydent RPA Nelson Mandela jest w stanie krytycznym, ale nadal wykazuje oznaki poprawy - poinformował południowoafrykański rząd.

95-letni weteran walki z apartheidem i laureat Pokojowej Nagrody Nobla został hospitalizowany blisko osiem tygodni temu w związku z nawrotem infekcji płucnej.

Rząd RPA odmówił skomentowania podanej pod koniec ubiegłego tygodnia przez amerykańską telewizję CBS informacji, jakoby Mandela przeszedł drobny zabieg operacyjny w celu odblokowania rurki do dializy.

Czytaj więcej w Money.pl
Nowe doniesienia ws. stanu zdrowia Mandeli Widać "ogromną poprawę" stanu zdrowia Nelsona Mandeli w porównaniu z jego kondycją sprzed kilku dni - powiedziała jego była żona Winnie Madikizela-Mandela.
Mandela w szpitalu, rodzina kłóci się o pogrzeb Południowoafrykański sąd rozstrzygnął w ostry spór o miejsce pochówku byłego prezydenta Nelsona Mandeli, do jakiego doszło między jego córkami i wnukiem.
Tagi: mandela, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz